Що таке Mind Game?!

Mind Game – наймасштабніша інтелектуально-розважальна гра в Україні, яка проходить в режимі чемпіонату; цікава та пізнавальна розвага, що відбувається у жанрі Pub Quiz. Що таке Pub Quiz? Це – від англійських слів Pub (паб, кожному зрозуміло) і Quiz (вікторина). Тому, даний вид розваг ми проводимо в пабах різних міст України.
 
Всі ми полюбляємо проводити час в компанії друзів, веселитись та спілкуватись за чашечкою запашної кави або келихом пива в затишній атмосфері. Але… з часом і це набридає. Тому, пропонуємо Вам провести час приємно та корисно. Ми створили веселу інтелектуально-розважальну гру, яка складається з цікавих запитань різноманітного характеру з усіх можливих галузей знань.
 
Питань на енциклопедичні знання у нас немає. Більшість питань беруться логікою, кмітливістю, здогадкою і т.п., що у свою чергу дозволить Вам розширити власний світогляд, дізнатись щось нове та актуальне, розвинути свої розумові здібності та від душі повеселитись з друзями. Позитивна атмосфера є запорукою нашої гри, у якій всі рівні, незалежно від знань та можливостей

Хто бере участь в наших іграх?!

Наші учасники – прогресивні, розумні, сучасні люди, в тому числі і зіркові гості, які знають, що таке приємний відпочинок з користю. В нас не існує вікових обмежень чи соціальних статусів, кожен гравець для нас цінний і унікальний, незалежно чи ви школяр, чи топ- керівник, чи зірка шоу-бізу.

Як зібрати свою команду?!

Прийняти участь в Mind Game може кожен бажаючий. Для цього необхідно зібрати від 4 до 10 друзів та знайомих, придумати назву своїй команді (креативність вітається), обрати капітана вашої команди та подати заявку на участь у грі. В день гри дружно відвідати наш захід у вашому місті. Звертаємо вашу увагу, що капітан вашої команди, при потребі, буде представляти ваші командні інтереси та приймати участь у батлах.

Отже, підсумуємо:

Кількість учасників в команді – 4-10 чоловік.
Максимальна к-сть учасників – 10 (діти, віком до 10 років, не вважаються учасниками гри;
від 10 до 17 років – повноцінні учасники, вартість для них складає – 100 грн).
 
Вартість гри з одного дорослого учасника команди – 200 грн.

З чого складається гра?!

Будь-яка гра Mind Game складається з 9 турів по 6-8 запитань в кожному. Після 5 туру передбачена перерва на 10-15 хв, щоб організатори мали змогу порахувати проміжні бали, а команди поспілкуватись між собою та поділитись враженнями. Всі тури різноманітні, кожен має свою окрему тематику або специфіку. Питання як прості, так і середньої складності, на загальні знання, які будуть цікавими гравцям любого віку. Гравці мають змогу приємно відпочити, отримавши позитивні емоції, навчитись злагоджено працювати в команді та прислухатись один до одного, а також відчути дух суперництва і проявити себе. За кожну правильну відповідь команда отримає 1 чи 2 бали (в залежності від туру). Максимальна кількість балів, яку можна отримати протягом однієї гри – 80. Питання кожного туру зачитує професійний ведучий і відбувається демонстрація на великому екрані з інтервалом в 30 сек між ними. Після 3, 6 та 9 туру дається додатково ще 60 секунд на обдумування і остаточний запис всіх відповідей у бланк для відповідей, який команди здають організаторам. Ми оголошуємо правильні відповіді, підраховуємо бали. В кінці гри відбувається нагородження трійки лідерів даної гри.
 
Гра розрахована в середньому на 2,5-3 год.
 
Під час тривання турів командам категорично забороняється користуватись будь-якими гаджетами для виходу в інтернет та додатковими «шпаргалками» у вигляді роздрукованих карт, грошових одиниць, блокнотів із готовою інформацією та таке інше. Наші гравці – чесні і порядні, не тільки перед командами суперників, але в першу чергу перед собою.

Фотогалерея MindGame